Wejście do wnętrza Hali Stulecia

Hala Stulecia jest wizytówką Wrocławia, jedynym obiektem klasy UNESCO, jakim może pochwalić się nasze miasto. Jednocześnie stanowi ucieleśnienie idei jej twórcy, Maksa Berga, dla którego miała być tętniącą życiem „katedrą demokracji”. Hala Stulecia już ponad sto lat wypełnia misję jednoczenia mieszkańców Wrocławia i jego gości, zapraszając na rozmaite wydarzenia, organizowane pod jej monumentalną kopułą. Z tego powodu też nie zawsze możemy zaprosić Państwa do wnętrza w ramach turystycznego zwiedzania obiektu. Uprzejmie informujemy, że w trosce o Państwa wygodę staramy się możliwie jak najwcześniej informować o dniach, w których zwiedzanie Hali Stulecia będzie ograniczone z powodu odbywających się w jej wnętrzu wydarzeń.

Poniżej wyszczególniamy dni, w których możliwość pełnego zwiedzania Hali Stulecia będzie ograniczona (oznacza to, że w pozostałe dni wejście pod kopułę Hali Stulecia odbywać się będzie bez ograniczeń). Kalendarz pełnej dostępności obiektu publikujemy na okres bieżącego miesiąca zwiedzania. Jeśli potrzebujecie Państwo uzyskać informacje odnośnie pełnej opcji zwiedzania w kolejnych miesiącach, zapraszamy do kontaktu mailowego (rezerwacja@halastulecia.pl) lub telefonicznego (71 347 51 51/ 71 347 50 47).

Szanowni Państwo,
od dnia 1.1.2019, w związku z pracami remontowymi w Hali Stulecia, wnętrze Hali Stulecia pozostanie niedostępne dla zwiedzających. Wystawa multimedialna w Centrum Poznawczym Hali Stulecia będzie również nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.