Wejście do wnętrza Hali Stulecia

Hala Stulecia jest wizytówką Wrocławia, jedynym obiektem klasy UNESCO, jakim może pochwalić się nasze miasto. Jednocześnie stanowi ucieleśnienie idei jej twórcy, Maksa Berga, dla którego miała być tętniącą życiem „katedrą demokracji”. Hala Stulecia już ponad sto lat wypełnia misję jednoczenia mieszkańców Wrocławia i jego gości, zapraszając na rozmaite wydarzenia, organizowane pod jej monumentalną kopułą. Z tego powodu też nie zawsze możemy zaprosić Państwa do wnętrza w ramach turystycznego zwiedzania obiektu. Uprzejmie informujemy, że w trosce o Państwa wygodę staramy się możliwie jak najwcześniej informować o dniach, w których zwiedzanie Hali Stulecia będzie ograniczone z powodu odbywających się w jej wnętrzu wydarzeń.

Poniżej wyszczególniamy dni, w których możliwość pełnego zwiedzania Hali Stulecia będzie ograniczona (oznacza to, że w pozostałe dni wejście pod kopułę Hali Stulecia odbywać się będzie bez ograniczeń). Kalendarz pełnej dostępności obiektu publikujemy na okres bieżącego miesiąca zwiedzania. Jeśli potrzebujecie Państwo uzyskać informacje odnośnie pełnej opcji zwiedzania w kolejnych miesiącach, zapraszamy do kontaktu mailowego (rezerwacja@halastulecia.pl) lub telefonicznego (71 347 51 51/ 71 347 50 47).

Szanowni Państwo,
od dnia 1.1.2019, w związku z pracami remontowymi w Hali Stulecia, wnętrze Hali Stulecia pozostanie niedostępne dla zwiedzających. Wystawa multimedialna w Centrum Poznawczym Hali Stulecia będzie również nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

W czasie, gdy Centrum Poznawcze Hali Stulecia oraz wnętrze Hali pozostają niedostępne dla zwiedzających, zapraszamy do przestrzeni Wrocławskiego Centrum Kongresowego na spotkanie z naszym przewodnikiem. Podczas trwającego około godziny spotkania przybliżona zostaje historia Hali oraz proces jej budowy; zaprezentowane zostaną również najciekawsze wydarzenia w jej historii.

Koszt to 50 zł (j. polski) lub 100 zł (j. angielski/niemiecki/czeski). Zwiedzanie (tylko po wcześniejszej rezerwacji) możliwe jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00.

Niezmiennie zachęcamy do rezerwacji dwóch tras spacerowych wokół Hali Stulecia (Tereny Wystawowe oraz osiedle WuWA).