Kalendarz pokazów

Videomapping w Centrum Poznawczym Hali Stulecia

Videomapping to specjalne widowisko światła i dźwięku pod kopułą Hali Stulecia – stała instalacja przygotowana przez artystów z grupy AntiVJ – Romaina Tardy’ego oraz Thomasa Vaquié. Pokaz nawiązuje do założeń architektonicznych i metod budowy Hali Stulecia. Jest kontynuacją stałej wystawy multimedialnej Centrum Poznawczego Hali Stulecia, która przedstawia zwiedzającym historię Hali Stulecia, genezę jej powstania i przemian na przestrzeni lat, wprowadzając jednocześnie w świat architektonicznych projektów jutra. Celem Centrum Poznawczego jest przybliżenie zwiedzającym obiektu klasy UNESCO jakim jest Hala Stulecia, oraz przyległych do niej malowniczych Terenów Wystawowych. Założeniem wystawy jest również stworzenie przestrzeni przyjaznej dla nowych modeli edukacji, otwierających na twórcze, samodzielne myślenie i uważne obserwowanie najbliższego otoczenia.

Gdzie:

Centrum Poznawcze Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1 (budynek Hali Stulecia, wejście „D3”).

Kiedy:

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w związku z koniecznością przeprowadzenia serwisu urządzeń, projekcje pokazów videomappingu zostały zawieszone do odwołania. O zmianach informować będziemy na bieżąco.

Ceny biletów (zwiedzanie wystawy, wnętrza Hali Stulecia oraz videomapping):

  • bilet normalny 19zł
  • bilet ulgowy 15 zł
  • bilet rodzinny (2+2) 45zł
  • bilet grupowy (min.10 os.) 12 zł

UWAGA: warunkiem wyświetlenia pokazu videomappingu w danym dniu jest zebranie się minimum 5 osób. Istnieje możliwość zarezerwowania pokazów videomappingu dla grup zorganizowanych w podanych wyżej terminach o innej godzinie. Podane terminy pokazów videomappingu mogą ulec zmianie. Centrum Poznawcze zastrzega sobie prawo do zmiany terminów pokazów videomappingu bez podania przyczyny.