Niedzielne spacery z przewodnikiem

zob_wiecej_png

Centrum Poznawcze Hali Stulecia cyklicznie organizuje niedzielne spacery z przewodnikiem. Podążamy szlakiem obiektów opowiadających o dawnym Wrocławiu oraz o architektonicznych przemianach miasta na przestrzeni lat. W czasie spacerów z naszymi przewodnikami zobaczysz więcej, zajrzysz w niedostępne zakamarki i poznasz mało znane fakty.

W październiku 2017 r. kontynuujemy cykl tematycznych wycieczek, podczas których można będzie poznać historię i ciekawostki związane nie tylko z Halą Stulecia, ale również sąsiadującymi z nią obiektami i atrakcjami.

Co tydzień w niedziele o godz. 12:00 przy sprzyjającej aurze atmosferycznej zapraszamy na podróż do przeszłości!

Opowieści o tajemnicach, jakie kryją w sobie mury Hali Stulecia, spacer śladami historii Parku Szczytnickiego, podróż w czasie do 1913 r. i organizowanej wówczas Wystawy Stulecia oraz wędrówka szlakiem najciekawszych willi i pałaców poukrywanych w malowniczych zakątkach Zalesia – to wszystko czeka we wrześniu na amatorów pieszych wędrówek i historii Wrocławia.

Zapraszamy do śledzenia kalendarza weekendowych spacerów Centrum Poznawczego Hali Stulecia:

Piesze wędrówki z przewodnikiem mają charakter cyklicznych spotkań miłośników oraz amatorów historii wrocławskich obiektów, uczestnicy poznają obraz dawnego Wrocławia oraz jego architektoniczne przemiany na przestrzeni lat. Organizatorem niedzielnych spacerów z przewodnikiem jest Centrum Poznawcze Hali Stulecia.

KARTA SPACEROWICZA

Zbieraj pieczątki i odbieraj nagrody! Za udział w spacerze otrzymasz pieczątkę. Za każde 3 pieczątki otrzymasz upominek związany z Halą Stulecia. Imienne karty wydawane są bezpłatnie w dniu wydarzenia.

Regulamin promocji „Karta spacerowicza”

Cena udziału w spacerze: 10,00 zł. Bilety do nabycia w dniu wydarzenia. Udział w wycieczce nie wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc, jednak ilość miejsc jest ograniczona (do 30 osób). W przypadku dużej liczby chętnych o możliwości udziału w spacerze decydować będzie kolejność zakupu biletów w dniu wydarzenia. Spacery odbywają się pod warunkiem zebrania się przynajmniej 6 uczestników.

W przypadku wątpliwości, czy ze względu na warunki pogodowe spacer odbędzie się, prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 71 347 50 47 lub 71 347 51 51.

Szczegółowe informacje:

Centrum Poznawcze Hali Stulecia,
ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
telefon kontaktowy: 71 347 51 51