TAJEMNICZE ZAKAMARKI HALI STULECIA

Powrót do kalendarza wydarzeń

Kiedy:

28.06.2015 godz. 12:00

Gdzie:

Cena:

Koszt udziału w spacerze to 5 zł/os. Bilety dostępne będą w kasie biletowej Centrum Poznawczego Hali Stulecia.

W niedzielę 28 czerwca w ramach niedzielnych spacerów z przewodnikiem, cyklicznie organizowanych przez Centrum Poznawcze Hali Stulecia, będzie możliwość zwiedzenia wnętrza i tajemniczych zakamarków Hali Stulecia.

W najbliższą niedzielę o godz. 12:00 Centrum Poznawcze Hali Stulecia zorganizuje spacer z przewodnikiem zakamarkami Hali Stulecia. Miłośnicy pieszych wędrówek z przewodnikiem będą mieli okazję zobaczyć m.in. szatnie sportowe, z których korzystali polscy siatkarze czy zawodnicy KSW. Ponadto będzie można zwiedzić również garderoby takich gwiazd jak Seal, Paco de Lucia, Deep Purple czy Jean Michael Jarre.

Centrum Poznawcze Hali Stulecia w każdą niedzielę organizuje piesze spacery z przewodnikiem szlakiem wrocławskich obiektów, które opowiadają o dawnym Wrocławiu oraz jego architektonicznych przemianach na przestrzeni lat.

***

Koszt udziału w spacerze to 5 zł/os. Bilety dostępne będą w kasie biletowej Centrum Poznawczego Hali Stulecia bezpośrednio przed zaplanowanym spacerem.  W przypadku wątpliwości, czy ze względu na warunki pogodowe spacer odbędzie się, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 71 347 50 47 albo 71 347 51 51.

Organizatorem niedzielnych spacerów z przewodnikiem jest Centrum Poznawcze Hali Stulecia.

 

Szczegółowe informacje:

Centrum Poznawcze Hali Stulecia (budynek Hali Stulecia, wejście „D3”)

Tel. 71 / 347 51 51 lub 71 347 50 47