POLITECHNIKA WROCŁAWSKA cz.1 WAKACYJNY SPACER Z PRZEWODNIKIEM

Powrót do kalendarza wydarzeń

Kiedy:

23.08.2015 godz. 12:00

Gdzie:

Cena:

Koszt udziału w spacerze to 5 zł/os. Bilety dostępne będą w kasie Centrum Poznawczego Hali Stulecia

W najbliższą niedzielę, 23 sierpnia br., w ramach cyklicznych spacerów z przewodnikiem, organizowanych przez Centrum Poznawcze Hali Stulecia, będzie można zwiedzić i posłuchać historii największej uczelni we Wrocławiu.

Spacer rozpoczyna się o godzinie 12:00 w Centrum Poznawczym Hali Stulecia. Miłośnicy Wrocławia oraz amatorzy niedzielnych wędrówek z przewodnikiem będą mieli okazję zwiedzić teren kampusu Politechniki Wrocławskiej przy ul. Wybrzeże Wyspiańskiego, Norwida i Smoluchowskiego oraz poznać historię powstania Królewskiej Wyższej Szkoły Technicznej w Wrocławiu ze szczególnym uwzględnieniem wartości zabytkowych przynależących do niej obiektów architektonicznych.

Spacery z przewodnikiem mają charakter cyklicznych spotkań miłośników oraz amatorów historii wrocławskich obiektów, uczestnicy poznają obraz dawnego Wrocławia oraz jego architektoniczne przemiany na przestrzeni lat. Organizatorem niedzielnych spacerów z przewodnikiem jest Centrum Poznawcze Hali Stulecia.

Koszt udziału w spacerze to 5 zł/os. Bilety dostępne będą w kasie Centrum Poznawczego Hali Stulecia bezpośrednio przed zaplanowanym spacerem. W przypadku wątpliwości, czy ze względu na warunki pogodowe spacer odbędzie się, prosimy o kontakt pod numerem telefonu71 347 50 47 albo 71 347 51 51.