Niedzielny spacer z przewodnikiem | „Hala Stulecia – reprezentacyjny obiekt Wrocławia”

Powrót do kalendarza wydarzeń

Kiedy:

23.04.2017 godz. 12:00

Gdzie:

Centrum Poznawcze Hali Stulecia

Cena:

Cena udziału w spacerze: 10,00 zł

Centrum Poznawcze Hali Stulecia w każdą niedzielę organizuje piesze spacery z przewodnikiem szlakiem wrocławskich obiektów, które opowiadają o dawnym Wrocławiu oraz jego architektonicznych przemianach na przestrzeni lat.

Co tydzień w niedziele o godz. 12:00 przy sprzyjającej aurze atmosferycznej zapraszamy na podróż do przeszłości. Odwiedzający będą mogli poznać tajemnice obiektów i terenów położonych w pobliżu Hali Stulecia,  zgłębić ideę towarzyszącą tworzeniu koncepcji zagospodarowania tego terenu oraz historię jego zabudowy. A to wszystko w wiosennej scenerii, w której kompleks Hali Stulecia prezentuje się wyjątkowo urokliwie.

NSP_HS_rep_Wro_kwie2017

23 kwietnia w ramach niedzielnego spaceru z przewodnikiem będzie można dowiedzieć się więcej o Hali Stulecia jako jednym z najbardziej reprezentacyjnych obiektów Wrocławia. Spacer organizowany przez Centrum Poznawcze Hali Stulecia rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 12:00.

„Hala Stulecia – reprezentacyjny obiekt Wrocławia” (niedziela, 23 kwietnia)

Hala Stulecia, nazywana „perłą modernizmu”, to unikatowy obiekt uznany za jedno z największych dzieł architektury XX wieku. Dlaczego projekt Maxa Berga od początku był niezwykły? Pod jakim względem Hala Stulecia zmieniła się od czasu jej powstania aż do dziś? I co przez cały ten czas czyni ją jedną z architektonicznych wizytówek Wrocławia? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskają Państwo podczas najbliższego niedzielnego spaceru z przewodnikiem.

*     *     *

Cena udziału w spacerze: 10,00 zł. Bilety do nabycia w dniu wydarzenia. Udział w wycieczce nie wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc, jednak ilość miejsc jest ograniczona (do 30 osób). W przypadku dużej liczby chętnych o możliwości udziału w spacerze decydować będzie kolejność zakupu biletów w dniu wydarzenia.

W przypadku wątpliwości, czy ze względu na warunki pogodowe spacer odbędzie się, prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 71 347 50 47 lub 71 347 51 51.