Andrzejkowa SeniorTEKA

Powrót do kalendarza wydarzeń

Kiedy:

25.11.2014 godz. 17:00 - 25.11.2014 godz. 22:00

Gdzie:

Cena:

Bilety w cenie 10 zł/os. dostępne od 21 listopada w kasie Centrum Poznawczego Hali Stulecia (wejście D3).

Andrzejki to magiczny czas wróżb i hucznych zabaw. W tym roku Seniorzy będą mogli spędzić magiczny wieczór w wyjątkowym miejscu jakim jest kompleks Hali Stulecia. Organizatorem imprezy, która odbędzie się 25 listopada jest Centrum Poznawcze Hali Stulecia.

Andrzejkowy wieczór jest odpowiedzią na liczne telefony oraz maile z prośbą o zorganizowanie u nas kolejnej zabawy. Czujemy ogromną satysfakcję z tego, że nasza oferta i praca została doceniona. Staramy się każde wydarzenie organizować w innym charakterze, aby nie ulegać schematom i ciągle zaskakiwać naszych gości. – podkreśla Dawid Frik, pracownik Centrum Poznawczego Hali Stulecia.

Zabawa taneczna rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa do godziny 22:00. Wydarzenie odbędzie się 25 listopada w Sali Wielofunkcyjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego. Organizatorzy zadbali o to, aby na miejscu można było kupić przekąski i domowe posiłki, które zapewni Bistro Przepis. Organizowane do tej pory bale dla Seniorów w kompleksie Hali Stulecia zgromadziły ponad pół tysiąca uczestników i nieprzerwanie cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

 „SeniorTEKA” jest nową formą aktywności, którą chcemy zaoferować Seniorom. Oczywiście nie zrezygnujemy z organizowanych dotychczas bali, które mają już swoją markę. Jednak od czasu do czasu będziemy przygotowywać nieco luźniejsze formy spotkań tak, by były one dostępne na kieszeń niemalże każdej zainteresowanej osoby. – dodaje Karolina Charewicz – Jakubowska, kierownik Centrum Poznawczego Hali Stulecia.

***

Andrzejkowa SeniorTEKA, 25 listopada 2014, godz. 17:00-22:00,

Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia (sala wielofunkcyjna), ul. Wystawowa 1, Wrocław

Bilety w cenie 10 zł/os. dostępne od 21 listopada w kasie Centrum Poznawczego Hali Stulecia (wejście D3). WAŻNE! Ilość miejsc ograniczona! Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc! Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 71/ 347 51 51 oraz na stronie www.centrumpoznawcze.pl

 

Andrzejkowa SeniorTEKAjest wydarzeniem organizowanym przez Centrum Poznawcze Hali Stulecia.

Partnerami wydarzenia są Wrocławskie Centrum Seniora, Fundacja Aktywny Senior oraz Bistro Przepis.

„ANDRZEJKOWE MENU” – do kupienia na miejscu!

Andrzejkowe menu 2014

Seniorteka 1920x1080