21 listopada-Dzień Życzliwości!

Powrót do kalendarza wydarzeń

Kiedy:

21.11.2014 godz. 9:00 - 21.11.2014 godz. 17:00

Gdzie:

851X315 Dzień życzliwości HS CP

 

Posłuchaj, porozmawiaj, postaraj się zrozumieć i…..zagraj z nami między pokoleniami! Bądź życzliwy!

21 listopada – Dzień Życzliwości
w Centrum Poznawczym Hali Stulecia

Z pokolenia na pokolenie składamy dobre życzenie! Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzenia Dnia Życzliwości w Centrum Poznawczym Hali Stulecia. Każdy, kto 21.listopada przyjdzie do Centrum Poznawczego Hali Stulecia z kartką pocztową zwierającą dobre życzenie, zostanie zaproszony do zwiedzania wystawy bezpłatnie. Dobre życzenia starsi adresują do młodego pokolenia i odwrotnie – młodzi życzą dobrze starszym. Kartki będzie można wypełnić również w Centrum Poznawczym Hali Stulecia.

Mozaika życzliwości, jaką stworzą pozostawione w Centrum Poznawczym Hali Stulecia życzenia, zostanie opublikowana na stronie www.centrumpoznawcze.pl oraz wyeksponowana na wystawie Centrum Poznawczego Hali Stulecia.

Posłuchaj, porozmawiaj i dowiedz się czegoś niezwykłego! W historyczną podróż po Hali zabiorą wszystkich zwiedzających w godzinach 10:00-17:00 niezwykli, życzliwi (i naprawdę niecodzienni!) przewodnicy, którzy oprowadzą po zabytkowym obiekcie, opowiadając związane z nim historie.

Zagraj z nami między pokoleniami! Młodzież szkolną zapraszamy wraz z opiekunami do konstrukcyjnej gry, którą poprowadzą w tym dniu wraz z animatorami Centrum Poznawczego Hali Stulecia nasi wyjątkowi wolontariusze. Która drużyna pierwsza zdobędzie cenne informacje i zbuduje Halę Stulecia? Zagrajcie z nami między pokoleniami!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

9:00-17:00 – Z pokolenia na pokolenie składamy dobre życzenie! Dla życzliwych (każdego, kto podzieli się dobrym życzeniem na karcie pocztowej) wstęp do Centrum Poznawczego Hali Stulecia będzie bezpłatny.

10:00-17:00 – Posłuchaj, porozmawiaj i dowiedz się czegoś niezwykłego! – życzliwe zwiedzanie Hali Stulecia z przewodnikiem.

9:00-16:00 – Zagraj z nami między pokoleniami! – gra konstrukcyjna dla szkół w kuluarach Hali Stulecia (prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc).

10:00-16:00 – cogodzinne pokazy videomappingu.