PROJEKTY EDUKACYJNE

16 lipca 2012

CENTRUM POZNAWCZE RUSZA Z NOWĄ OFERTĄ EDUKACYJNĄ. ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA NASZEJ STRONY – SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE JUŻ WKRÓTCE.

Celem Centrum Poznawczego jest stworzenie przestrzeni przyjaznej dla nowych modeli edukacji, otwierających na twórcze, samodzielne myślenie i uważne obserwowanie najbliższego otoczenia. To miejsce stworzone nie tylko do odwiedzania w charakterze stałej ekspozycji, prezentującej w atrakcyjny, interaktywny sposób fragment historii Wrocławia. To przede wszystkim miejsce, które można twórczo wykorzystywać w różnych edukacyjnych projektach poświęconych zarówno historii czy architekturze, jak i interdyscyplinarnemu myśleniu o zmieniającej się wciąż codzienności.
Zapraszamy zatem do współpracy szczególnie serdecznie wszystkich tych nauczycieli, metodyków i pedagogów, pracujących z dziećmi i młodzieżą, którzy są otwarci na nowe metody edukacji i kształcenia do aktywnego i uważnego śledzenia zmieniającego się najbliższego otoczenia. Centrum Poznawcze jest otwarte zarówno na propozycje współpracy, lekcji i wykładów specjalnych, jak i organizowanie warsztatów dla dzieci i młodzieży.