III URODZINY CENTRUM POZNAWCZEGO HALI STULECIA

24 stycznia 2015

Widowiskowe pokazy światła i dźwięku pod kopułą Hali Stulecia, zwiedzanie wnętrza z przewodnikiem oraz specjalna konferencja naukowa dla przewodników i pilotów „Niezwykłe opowieści: Hala Stulecia i osiedle WUWA jako atrakcje turystyczne”. Tak świętować będziemy trzecie urodziny Centrum Poznawczego Hali Stulecia, których obchody zaplanowano na 1 lutego br.

 

Centrum Poznawcze Hali Stulecia jest multimedialną i interaktywną przestrzenią przedstawiającą zwiedzającym historię Hali Stulecia, genezę jej powstania i przemian na przestrzeni lat, wprowadzając jednocześnie w świat architektonicznych projektów przyszłości. Dotykowe ekrany i mapy, interaktywna podłoga, makiety budowli, ponad 600 zdjęć i różnorodnych wizualizacji, multimedialne gry i zabawy – to wszystko prezentowane jest w klimatycznie zaaranżowanych wnętrzach, przy użyciu najwyższej jakości sprzętu audiowizualnego. Sposób prezentacji oraz historyczna narracja o Hali Stulecia pozwala zwiedzającym na samodzielne odkrywanie zagadek i fenomenu konstrukcji Hali Stulecia.

Wszyscy goście, którzy tego dnia odwiedzą Centrum Poznawcze Hali Stulecia będą mogli zwiedzić wystawę oraz wnętrze Hali Stulecia w urodzinowej cenie. Miłośników tradycyjnych spacerów z przewodnikiem z pewnością ucieszy możliwość zwiedzenia wnętrza Hali Stulecia i miejsc niedostępnych na co dzień dla turystów. Kulminacyjnym punktem wizyty w Centrum Poznawczym Hali Stulecia są widowiskowe pokazy światła i dźwięku pod kopułą Hali Stulecia, tzw. videomappingi, których projekcje odbywać się będą w dniu urodzin naprzemiennie ze spacerami po Hali Stulecia.

 

Informacje dodatkowe:

  • godziny pracy Centrum Poznawczego Hali Stulecia: 9:00-17:00 | kasy biletowe czynne są do godz. 16:30

 

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Poznawcze Hali Stulecia.

Patronaty medialne: Architektura Murator, CzasDzieci.pl